Witaj! nazywam się

Maciej Cybulski


...skoro już tutaj jesteś, to pozwól, że przybliżę Ci trochę czym się zajmuję.
Z wykształcenia jestem informatykiem, ale z zacięciem na sztuki wizualne,  jak też... bezpieczeństwo. Na co dzień prowadzę firmę zajmującą się zarówno fotografią, jak i kreowaniem wizerunku biznesu w Sieci i jego bezpieczeństwem.

Jeśli chodzi o fotografię, to w zasięgu moich zainteresowań jest fotografia podróżnicza, astrofotografia, fotografia lotnicza jak i reportaż.
Jestem rodowitym Kaszubą, choć pewnie częściej możesz spotkać mnie w Krakowie niż na Kaszubach ;)
Od 1993r. członek Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, londyńskiego Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego,
oraz SETI Institute (organizacja naukowa, której misją jest zbadanie, zrozumienie i wyjaśnienie pochodzenia, charakteru występowania życia we Wszechświecie). Organizator wypraw w dalekie zakątki świata, m.in. na zaćmienie Słońca na Syberię, do Monglii.
Licencjonowany pilot bezzałogowych statków powietrznych (UAVO-VLOS)
W swych fotografiach staram się uchwycić ukryte piękno przyrody jak i ludzkiej natury, bez względu na szerokość geograficzną.  Autor wielu   wystaw fotograficznych i prelekcjach podróżniczych.

Poza fotografią, twórca portalu edukacyjnego WordPress dla leniwych i ambitnych, w którym przybliżam sztukę tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem WordPress'a. Spcjalizuję się  w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i kreowania wizerunku biznesu w Sieci.

Właściciel MC2Studio.
Inne moje marki:
WP-logotyp-nowy411           isp1

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha